Sosyal Medya  

FacebookTwitterDiggLinkedinRSS Feed
   

Eğer iyi olduğunuz bir konu üzerine bir kaç makale yazmak istiyorsanız ve bu bir kaç makale için de blog açmak istemiyorsanız, makalelerinizi sizin adınıza sitemde yayınlayabilirim. Sitemde yayınlanmak üzere makale yazmak istiyorsanız, makalenizi yazarken lütfen aşağıdaki adımları dikkat ediniz.

  • Makaleniz özgün olmalı. Makale içinde yer alan hiç bir cümle herhangibir internet sayfasında yayınlanmamış olmalıdır. Sitemde yayınladığınız makaleyi başka bir internet sayfasında da paylaşmanız kesinlikle yasaktır.
  • Makalenizin konusu ve makale içerisinde yer alan paylaşımlar kesinlikle korsan içerik olmamalıdır. Eğer bir program öneriyorsanız, programın ana yayıncısının sitesindeki deneme sürümüne link veriniz. Hiç bir şekilde korsan içerik kullanamazsınız.
  • Makalelerinizi; Microsoft Word dosyası üzerinde Times New Roman yazı karakterinde ve 10pt yazı büyüklüğünde yazınız.
  • Makalede yer alan tüm fotoğrafları dosya içerisine ayrıca ekleyiniz.
  • Makalenizin kapak fotoğrafı 845x183px(Genişlik x Yükseklik) boyutlarında olmalıdır.
  • Makale içerisinde yer alan linkler, sitelere doğrudan bağlanmalıdır. Linkler, reklam içerikli link yönlendirme siteleri tarafından üretilmemiş olmalıdır.
  • Makaleniz onaydan geçip sitemde yayınlanmaya başladığında, makaleniz üzerinde yer alan linklere reklam eklenecektir.

Yazmış olduğunuz makaleleri ve resimleri bir dosyaya koyup rar haline getirdikten sonra, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atabilirsiniz. Mailinizi alıp, makalenizi değerlendirdikten sonra size geri dönüş yapacağım.

İyi çalışmalar dilerim,

Muhammet EFE

Yorumlar   

+2 # MURAT TAŞ 16-04-2015 14:19
merhaba. makale yayınlatma da herhangi bir ücret ödüyormusunuz?
Cevap
+2 # Super User 17-04-2015 17:56
Eğer makalelerin içeriği teknikse herhangi bir ücret talep etmiyorum ama reklam amaçlı makalelerde ücret talep ediyorum.
Cevap
+1 # MURAT TAŞ 18-04-2015 06:19
bir kaç tane sağlık makalesi yazsam sitenizde yayınlasak, reklam geliri açısından faydalı olabilir mi?
Cevap
+1 # Deneme 19-09-2015 10:39
Reklam gelirlerinede ortak olacaksak neden olmasın?
Cevap
+2 # TUĞRULHAN KARADUMAN 19-11-2016 01:27
tarih bölümünde yüksek lisans yapıyorum, 6 tane makale yazdım şu an için nasıl yayınlatabiliri m.herhangi bir ücret alıyonuz mu?Benim bundan herhangi bir kazancım olacak mı?
Cevap
+1 # Super User 18-12-2016 18:05
Merhaba,
Makalelerinizi adresine gönderebilirsen iz, incelemelerden sonra yayına alabilirim. Teknik makalelerden herhangi bir ücret talebim olmuyor. Aynı zamanda makale sahibine de herhangi bir ücret ödemiyorum. Makale yazan kişi adına yayınlanmaktatır.
Saygılarımla,
Cevap

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   
© muhammetefe.com

Joomla Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları