Sosyal Medya  

FacebookTwitterDiggLinkedinRSS Feed
   

Eğer iyi olduğunuz bir konu üzerine bir kaç makale yazmak istiyorsanız ve bu bir kaç makale için de blog açmak istemiyorsanız, makalelerinizi sizin adınıza sitemde yayınlayabilirim. Sitemde yayınlanmak üzere makale yazmak istiyorsanız, makalenizi yazarken lütfen aşağıdaki adımları dikkat ediniz.

  • Makaleniz özgün olmalı. Makale içinde yer alan hiç bir cümle herhangibir internet sayfasında yayınlanmamış olmalıdır. Sitemde yayınladığınız makaleyi başka bir internet sayfasında da paylaşmanız kesinlikle yasaktır.
  • Makalenizin konusu ve makale içerisinde yer alan paylaşımlar kesinlikle korsan içerik olmamalıdır. Eğer bir program öneriyorsanız, programın ana yayıncısının sitesindeki deneme sürümüne link veriniz. Hiç bir şekilde korsan içerik kullanamazsınız.
  • Makalelerinizi; Microsoft Word dosyası üzerinde Times New Roman yazı karakterinde ve 10pt yazı büyüklüğünde yazınız.
  • Makalede yer alan tüm fotoğrafları dosya içerisine ayrıca ekleyiniz.
  • Makalenizin kapak fotoğrafı 845x183px(Genişlik x Yükseklik) boyutlarında olmalıdır.
  • Makale içerisinde yer alan linkler, sitelere doğrudan bağlanmalıdır. Linkler, reklam içerikli link yönlendirme siteleri tarafından üretilmemiş olmalıdır.
  • Makaleniz onaydan geçip sitemde yayınlanmaya başladığında, makaleniz üzerinde yer alan linklere reklam eklenecektir.

Yazmış olduğunuz makaleleri ve resimleri bir dosyaya koyup rar haline getirdikten sonra, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atabilirsiniz. Mailinizi alıp, makalenizi değerlendirdikten sonra size geri dönüş yapacağım.

İyi çalışmalar dilerim,

Muhammet EFE

32 bitlik ARM mikroişlemcilerini programlamak isteyen ama karmaşık bir yapısı olmasından dolayı bir türlü başlayamayan arkadaşlar için, Adım Adım ARM Programlama ismi altında makaleler yazmayı planlıyorum. Ayrıca gerekli gördüğüm noktalarda videolar da koyacağım.

Umarım ARM programlamaya girmek isteyen tüm arkadaşlara yararlı olur.

Ders 1: Adım Adım ARM Programlama-1

Ders 2: Adım Adım ARM Programlama 2-GPIO

Uygulama: ARM Programlama - Uygulama 1 - GPIO

Ders 3: Adım Adım ARM Programlama 3 - Kesmeler ve Olaylar

Ders 4: Adım Adım ARM Programlama 4 - EXTI

Uygulama: ARM Programlama - Uygulama 2 - EXTI

Muhammet EFE

24.03.2013 tarihinden itibaren sitem yayına açılmıştır. Site üzerinden elektrik, elektronik, yazılım, tasarım ve hayata dair bir çok şeyi paylaşmayı hedefliyorum. Gerekli gördüğüm yerlerde videolu dersler de paylaşacağım.

   
© muhammetefe.com

Joomla Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları